لیست تصاویر

اپوکسی و پلی یورتان از مهمترین و پرکاربرد ترین پوشش های پلیمری هستند که بر روی سطوح مختلفی از جمله بتن، سرامیک، سنگ و موزاییک قابل اجرا می باشد. از مهمترین ویژگی های پوشش های اپوکسی و پلی یورتان می توان به قابلیت اجرا در ضخامت کم، عایق رطوبتی، عایق حرارتی، آنتی باکتریال ومقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی اشاره نمود 

 روکش های اپوکسی مزایای زیادی دارند که نسبت به سایر پوشش های کف ارجح هستند. بتن سطح به علت خاصیت قلیایی ذاتی خود به واسطه وجود ناخالصی های فلزی به راحتی مورد آسیب مواد شیمیایی قرار می گیرد و به سبب سختی و شکنندگی زیاد مقاومت سایشی و ضربه پذیری پایینی دارد.

پوشش های قیری و آسفالت نسبت به حلال های مقاومت کمی دارند و در اثر تردد زیاد به ویژه در گرما ، نرم شده و روی سطح زیرین حرکت کرده جمع شده و سطح آن موج دار می شود. این موضوع در چهار راه های خیابان ها یا در قسمت سراشیبی پل های فلزی کاملاً مشهود است.

پوشش های فلزی شدیداً تحت تأثیر عوامل خورنده محیط قرار میگیرند و آجرهای ضد مواد شیمیایی گران هستند و نصب آنها هزینه بر است. روکش های اپوکسی اگر درست فرموله شوند و به طور صحیح به کار روند هیچ یک از این معایب را نخواهند داشت .

کاربرد کفپوش پلی یورتان

مناسب برای پوشش کارگاه ها و کارخانجات می‌باشد.
گزینه عالی برای پوشش های سطوحی می‌باشد که در معرض ضربه زیاد قرار می‌گیرند.
مناسب برای کفپوش سالن ورزشی است.
مناسب برای کفپوش انبارها
قابلیت استفاده در کفپوش‌های بیمارستان و درمانگاه‌
قابلیت استفاده در سازه هایی که تحت تنش قرار دارند را دارا می‌باشد.
مناسب برای کفپوش مراکز تجاری و فروشگاهی
مناسب جهت کفپوش پارکینگ‌ عمومی و منازل مناسب برای کفپوش بیمارستان

نظرات

user-pic
جواد دلاوری
12 خرداد 1401

بی نظیر در فروش و اجرای کفپوش اپوکسی

ثبت نظر